Informujemy, że ze względu na akcję „Zamień odpadki na kwiatki” w dniach 23-25 kwietnia br. nie będą realizowane odbiory surowców wtórnych z placówek. Dodatkowo nie planujemy odbiorów w dniu 30 kwietnia br. W celu umówienia terminu odbioru surowców wtórnych z placówki oświatowej lub opiekuńczo-wychowawczej zapraszamy do kontaktu z działem edukacji ekologicznej: Katarzyna Radej, tel. 693








