Facebook
LikeBox
Facebook By Weblizar Powered By Weblizar
czg12 | Materiały edukacyjne
15726
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-15726,page-child,parent-pageid-15716,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1300,side_menu_slide_with_content,width_370,footer_responsive_adv,qode-theme-ver-13.2,qode-theme-starflix,wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.5,vc_responsive
 

Materiały edukacyjne

Książki Rady na odpady

Pozycja książkowa opisująca w przystępny sposób zasady postępowania z odpadami i sposoby ich selektywnej zbiórki. W książce znajdziemy ciekawostki opisujące materiały do produkcji opakowań, sposoby ich zagospodarowania a na zakończenie test i Dyplom.

Magnesy

Związek obecnie dysponuje magnesami wykonanymi w ramach współpracy z Organizacją Odzysku REKOPOL S.A. magnesy są wydawane przy okazji imprez plenerowych i spotkań w ZUOK W Długoszynie, np. podczas Ekolekcji.

Dysponujemy także magnesami z notatnikiem – to sposób na zapisanie cennych informacji (np. terminu wywozu odpadów) i przypomnienie sobie o konieczności segregacji odpadów !

Plakaty

W celach edukacyjnych Związek przygotował plakaty w formacie A2. Plakaty dostępne są w biurze CZG-12. W przypadku przesłania plakatów do placówek prosimy o kontakt z działem edukacji CZG-12 (tel. 95 755 93 71).

Plakat – do pobrania (pdf)
Pobierz Plakat (pdf)