Facebook
LikeBox
Facebook By Weblizar Powered By Weblizar
czg12 | Usługi
15708
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-15708,page-child,parent-pageid-15698,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1300,side_menu_slide_with_content,width_370,footer_responsive_adv,qode-theme-ver-13.2,qode-theme-starflix,wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.5,vc_responsive
 

Usługi

Odbiór makulatury z urzędów

Związek prowadzi odbiór makulatury z Urzędów Gmin. W celu odebrania makulatury należy kontaktować się z biurem CZG-12 (95 755 93 71, czg12@kki.pl).

Zbiórka baterii w sklepach, urzędach , placówkach oświatowych

Prowadzimy zbiórkę baterii w placówkach oświatowych (w ramach akcji “Zielona Szkoła, Zielone Przedszkole”) oraz w sklepach i urzędach. Baterie zbierane są do specjalnych pojemników a następnie oddawane są do organizacji odzysku i poddawane procesom utylizacji. W czasie procesów technologicznych przeróbki zużytych baterii, ulegają one kruszeniu, mieleniu i mechanicznemu rozfrakcjonowaniu w trakcie separacji magnetycznej. Frakcję metali i niemetaliczną poddaje się procesom recyklingu w hutach metali. Natomiast pozostałą frakcję lekką (papier, tworzywa sztuczne, smoła) służą jako paliwo alternatywne w cementowniach, hutach i elektrociepłowniach.

W celu nawiązania współpracy w zakresie odbioru makulatury lub baterii prosimy o kontakt telefoniczny lub wysłanie wiadomości e-mail.

Wynajem kontenerów

Celowy Związek Gmin CZG-12 dysponuje kontenerami służącymi do gromadzenia odpadów, np. podczas prac remontowych. Pojemność kontenerów: 16 m3

 

Cennik: 19,00 zł netto (VAT 23%)/ doba; 4,20 zł netto (VAT 23%)/ km
W celu wynajęcia kontenera należy skontaktować się z biurem CZG-12 (95 755 93 71, czg12@kki.pl).

 

Cena za odpady ustalana jest na podstawie ważenia po odebraniu kontenera.