Facebook
LikeBox
Facebook By Weblizar Powered By Weblizar
czg12 | Oferta inwestycyjna
15688
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-15688,page-child,parent-pageid-15675,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1300,side_menu_slide_with_content,width_370,footer_responsive_adv,qode-theme-ver-13.2,qode-theme-starflix,wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.5,vc_responsive
 

Oferta inwestycyjna

Przedmiotem oferty inwestycyjnej są nieruchomości należące do CZG-12 oraz gminy Sulęcin – położone w Długoszynie, przy drodze wojewódzkiej nr 137 Słubice – Trzciel, przez Sulęcin.

 

Opracowywany jest miejscowy plan zagospodarowania terenu, w którym wszystkie działki będące przedmiotem oferty zostaną przeznaczone na działalność przemysłową ze szczególnym uwzględnieniem przeróbki surowców pochodzących z odpadów komunalnych.

 

Oferowany teren posiada niezbędne uzbrojenie: woda i kanalizacja (kolektor ściekowy doprowadzony do oczyszczalni ścieków w Sulęcinie), energia (moc stacji transformatorowej zlokalizowanej w ZUOK pozwala na zasilanie innych zakładów, które powstaną w przyszłości), gaz, telefony, kolej, drogi. Wzdłuż działki przebiega droga wojewódzka nr 137.

 

Oferowane działki, ze względu na stan uzbrojenia i korzystne położenie, stwarzają możliwość lokalizacji dowolnych inwestycji przemysłowych, nie tylko z zakresu utylizacji odpadów.