Facebook
LikeBox
Facebook By Weblizar Powered By Weblizar
czg12 | Dofinansowanie z WFOŚiGW w Zielonej Górze
16766
post-template-default,single,single-post,postid-16766,single-format-standard,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1300,side_menu_slide_with_content,width_370,footer_responsive_adv,qode-theme-ver-13.2,qode-theme-starflix,wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.5,vc_responsive
 

Dofinansowanie z WFOŚiGW w Zielonej Górze

Dofinansowanie z WFOŚiGW w Zielonej Górze

31 lipca br. Celowy Związek Gmin CZG-12 podpisał umowę z Wojewódzkim Funduszem Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Zielonej Górze na dofinansowanie zadania pod nazwą:

„Doposażenie Celowego Związku Gmin CZG-12 w materiały i pomoce edukacyjne wykorzystywane podczas zajęć edukacyjnych z dziećmi”.

W ramach zadania zakupiono pomoce edukacyjne w postaci 4 tablic edukacyjnych z przesuwanymi elementami, grę edukacyjną koło fortuny pn. „Gospodarka odpadami”, 6 sztuk gier edukacyjnych pn. ”Segregacja odpadów – co i gdzie wrzucać” , 1000 sztuk kolorowanek ekologicznych CZG-12 oraz 1000 sztuk zeszytów edukacyjnych „ O tym jak segregujemy odpady”. Materiały będą wykorzystywane podczas spotkań i zajęć z dziećmi oraz z mieszkańcami Celowego Związku Gmin CZG-12 do listopada 2020 roku. Kwota udzielonej dotacji: do 50% kosztów kwalifikowanych zadania.

No Comments

Post A Comment