Facebook
LikeBox
Facebook By Weblizar Powered By Weblizar
czg12 | Festyn Ekologiczny “SEGREGUJ ODPADY – TO SIĘ OPŁACA!”
16569
post-template-default,single,single-post,postid-16569,single-format-standard,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1300,side_menu_slide_with_content,width_370,footer_responsive_adv,qode-theme-ver-13.2,qode-theme-starflix,wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.5,vc_responsive
 

Festyn Ekologiczny “SEGREGUJ ODPADY – TO SIĘ OPŁACA!”

Festyn Ekologiczny “SEGREGUJ ODPADY – TO SIĘ OPŁACA!”

27 kwietnia br. (sobota) zapraszamy do Parku Miejskiego w Sulęcinie. Będziemy na Was czekać przy Kontenerze Kultury od 12.00 do 16.00. Zabierzcie ze sobą dobry humor, dużo uśmiechu i jak najmniej plastiku!

Od godz. 12.00 będziemy dla dzieci oraz dorosłych organizować gry i zabawy ekologiczne, przypominać o tym jak należy segregować śmieci i dlaczego warto chronić nasze środowisko. W tych działaniach pomogą nam pracownicy Nadleśnictwa Sulęcin, którzy również będą przypominać jak dbać o nasze piękne lasy oraz pracownicy Urzędu Miejskiego z Sulęcina. Sympatyczne Panie ze Stowarzyszenia MAM Pomysł pomogą wam uszyć praktyczne woreczki na owoce i warzywa – dzięki takim woreczkom nie będziecie musieli brać foliowych worków ze sklepu 😊 Pamiętaj, że jeden woreczek foliowy może rozkładać się nawet 200 lat, a do recyklingu trafia zaledwie 7 %  z nich.

Podczas Festynu będziemy też wydawać kwiatki w ramach akcji ZAMIEŃ ODPADKI NA KWIATKI. Każdy kto będzie mieć kupon otrzyma 1 sadzonkę kwiatka. Odpady do PSZOK można przywozić jeszcze do 26 kwietnia (piątek). PSZOK obsługuje mieszkańców gmin: Sulęcin, Ośno Lubuskie, Łagów Lubuski i Lubniewice.

Jeśli są wśród was osoby zainteresowane w jaki sposób prowadzimy gospodarkę odpadami w Zakładzie Unieszkodliwiania Odpadów Komunalnych w Długoszynie to 26 kwietnia (piątek) od 12.00 do 16.00 organizujemy Dzień Otwarty – zapraszamy 😊

No Comments

Post A Comment