Facebook
LikeBox
Facebook By Weblizar Powered By Weblizar
czg12 | Akcja ZAMIEŃ ODPADKI NA KWIATKI
16498
post-template-default,single,single-post,postid-16498,single-format-standard,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1300,side_menu_slide_with_content,width_370,footer_responsive_adv,qode-theme-ver-13.2,qode-theme-starflix,wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.5,vc_responsive
 

Akcja ZAMIEŃ ODPADKI NA KWIATKI

Akcja ZAMIEŃ ODPADKI NA KWIATKI

Celowy Związek Gmin CZG-12 po raz czwarty kieruje do mieszkańców gmin Sulęcin, Ośno Lubuskie, Łagów Lubuski i Lubniewice akcję pod nazwą ZAMIEŃ ODPADKI NA KWIATKI .

Każdy mieszkaniec gminy Sulęcin, Ośno Lubuskie, Łagów Lubuski i Lubniewice przywożąc odpady w dniach 02. marca – 24. kwietnia br. do Punktu Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych w Długoszynie otrzyma Kartę/Ulotkę upoważniającą do odbioru sadzonki kwiatka.

Jednorazowe przywiezienie odpadów do Punktu Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych (bez względu na ilość odpadów i rodzaj) upoważnia do otrzymania jednego kuponu na jedną sadzonkę.

Kwiatki będą wydawane na podstawie okazanej Karty podczas Pikniku Ekologicznego w Ośnie Lubuskim w dniu 25 kwietnia br. (sobota) w godz. 12.00 – 16.00.

Jakie odpady można przywieźć do PSZOK:

– posegregowane opakowania z plastiku, papieru i szkła

– stare meble

– tekstylia, np. stare ubrania

– przeterminowane lekarstwa,

– zużyty sprzęt elektryczny i elektroniczny

– odpady ulegające biodegradacji (liście, gałęzie, odpadki kuchenne)

i wiele więcej!

Sprawdź dokładną listę odpadów przyjmowanych do PSZOK w Długoszynie

 

No Comments

Post A Comment