Facebook
LikeBox
Facebook By Weblizar Powered By Weblizar
czg12 | ZAMIEŃ ODPADKI NA KWIATKI – AKCJA ODWOŁANA
16498
post-template-default,single,single-post,postid-16498,single-format-standard,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1300,side_menu_slide_with_content,width_370,footer_responsive_adv,qode-theme-ver-13.2,qode-theme-starflix,wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.5,vc_responsive
 

ZAMIEŃ ODPADKI NA KWIATKI – AKCJA ODWOŁANA

ZAMIEŃ ODPADKI NA KWIATKI – AKCJA ODWOŁANA

Celowy Związek Gmin CZG-12 uprzejmie informuje, że w ramach działań zapobiegawczych niekontrolowanemu rozprzestrzenianiu się koronawirusa  Akcja “Zamień odpadki na kwiatki” zostaje odwołana.  Festyn Ekologiczny, który miał odbyć się 25 kwietnia w Ośnie Lubuskim również został odwołany.

Jednocześnie informujemy, że wszystkie kupony, które zostały wydane do 23  marca br. w ramach oddawania odpadów do PSZOK w Długoszynie zachowują swoją ważność.

Odwołując akcję mamy na uwadze przede wszystkim troskę o Państwa zdrowie i zdrowie naszych pracowników.  Stosujmy się do wydanych zaleceń o nie wychodzeniu z domu bez potrzeby.  Pamiętajmy także, aby dokonywać rozsądnych zakupów na ten trudny czas. Tylko przemyślane zakupy pozwolą nam ograniczyć ilość wyrzucanych artykułów spożywczych!  To też trudny czas dla osób pracujących w zakładach przetwarzania odpadów komunalnych, firmach zajmujących się odbiorem odpadów – prosimy również o nich pamiętać, gdyż dzięki ich pracy zapewniony jest stały odbiór odpadów z naszych gospodarstw domowych.

Szczegółowych informacji udziela P. Katarzyna Radej (dział edukacji ekologicznej CZG-12): edukacja@czg12.pl

 

 

 

 

No Comments

Post A Comment